Charles Sjöholm litografier

Charles Sjöholm litografier
Charles Sjöholm litografier
Charles Sjöholm litografier
Charles Sjöholm litografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SJÖHOLM, Charles (född 1933): (3) "Gröna Lund" resp "Katarinahissen", signerad C. Sjöholm, färglitografier, bildyta 47x56 resp 50x59 cm

193581

2013-07-01