Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEKPANNOR, 4 st, KASTRULLER, 4 st, koppar, förtennta, märkta MH (Utrikesministerhotellet), olika storlekar.
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Slitage, 2 lockplättar medföljer
193582
2013-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här