Stekpannor, kastruller, koppar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKPANNOR, 4 st, KASTRULLER, 4 st, koppar, förtennta, märkta MH (Utrikesministerhotellet), olika storlekar.
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Slitage, 2 lockplättar medföljer

193582

2013-07-02