Kopparföremål
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KASTRULLER, MÅTT, MATBEHÅLLARE, PLÅTAR, SIL, mm, koppar, delvis helt förtennta, övervägande märkta MH (Utrikesministerhotellet),
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Diverse skador, visas efter överenskommelse
193584
2013-07-02