Ewa Hübinette olja

Ewa Hübinette olja
Ewa Hübinette olja
Ewa Hübinette olja
Ewa Hübinette olja

Klubbat för:

550 SEK

800 SEK

HÜBINETTE, Ewa (Stockholm, född 1914): Tulpaner i vas, signerad Hübinette, olja på duk, 46x55 cm

193585

2013-07-01