Ola Billgren serigrafi

Ola Billgren serigrafi
Ola Billgren serigrafi

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): Interiör med handfat, signerad och daterad Ola Billgren -73, 150/330, färgserigrafi, 27,5x34,5 cm

193590

2013-07-10