Reinhold Ljunggren litografier
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Torpsommar" samt "Kvarnbäcken Ydre" , signerade och numrerade 200/310 samt 100/410, litografier, 35x52 resp 35x25 cm, 1 grafiskt blad av Mats Norryd (1944-89) samt 1 grafiskt blad av Mats Paulson medföljer
193591
2013-07-01