Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st., "Torpsommar" samt "Kvarnbäcken Ydre" , signerade och numrerade 200/310 samt 100/410, litografier, 35x52 resp 35x25 cm, 1 grafiskt blad av Mats Norryd (1944-89) samt 1 grafiskt blad av Mats Paulson medföljer

193591

2013-07-01