Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "Highland Still", olja på pannå, 27,5x38,5 cm
Smärre ytskador
193603
2013-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här