Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, empirestil, 1900-tal, mahogny, intarsia, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet, modellnummer C3064 R4557, höjd 76, 103x74 cm
Solblekt, smärre fanerskador.
193626
2013-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här