Bord empirestil

Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, empirestil, 1900-tal, mahogny, intarsia, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet, modellnummer C3064 R4557, höjd 76, 103x74 cm

Solblekt, smärre fanerskador.

193626

2013-07-02