Skåp barock
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
SKÅP, barock, 1600-tal, Tyskland, valnöt, skuren dekor i relief, allegoriska motiv, stående på kulfötter, mässingsbeslag, höjd ca 250, 220x95 cm, tre hyllplan medföljer
Renoverat, kompletterat, skador, nyckel saknas
193636
2013-07-02