Skåp barock

Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

SKÅP, barock, 1600-tal, Tyskland, valnöt, skuren dekor i relief, allegoriska motiv, stående på kulfötter, mässingsbeslag, höjd ca 250, 220x95 cm, tre hyllplan medföljer

Renoverat, kompletterat, skador, nyckel saknas

193636

2013-07-02