Målningar 18/1900-tal

Målningar 18/1900-tal
Målningar 18/1900-tal
Målningar 18/1900-tal
Målningar 18/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MÅLNINGAR, 1 par, 1800/1900-tal, Hundar och katter, olja på pannå, 14x19 cm vardera

Hål och ytskador efter ram

193653

2013-07-02