Gunnar Weinberg oljemålning

Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning
Gunnar Weinberg oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WEINBERG, Gunnar (1876-1959): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Gunnar Weinberg, 36x33 cm

193655

2013-07-02