Målning 1800-tal
Valmis
2013-07-02
193661
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Festsällskap och hästdroska, olja på duk uppfodrad på pannå, 18,5x24,5 cm
Ytskador