Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAGNUS, Carl (född 1943): Objekt, signerad, daterad och numrerad Carl Magnus -88 10 ex, patinerad brons, höjd 10 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
193709
2013-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här