Karl Momen oljemålning

Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MOMEN, Karl (född 1935): "Nevskys afton", signerad Momen 90, olja på duk, 100x60 cm

Kantslitage

193710

2013-07-02