Matbord 1900-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1900-tal, fotavslut i form av ball-and-claw, skuren och bemålad dekor, höjd 77, 143x189 cm, 8 iläggsskivor vardera bredd 65 cm medföljer
Färgavskavt, slitage, 6 skivor svartmålade, 2 skivor vitmålade
193729
2013-07-03