Matbord 1900-tal

Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1900-tal, fotavslut i form av ball-and-claw, skuren och bemålad dekor, höjd 77, 143x189 cm, 8 iläggsskivor vardera bredd 65 cm medföljer

Färgavskavt, slitage, 6 skivor svartmålade, 2 skivor vitmålade

193729

2013-07-03