Jan Lundqvist färglitografier
2013-07-03
193741
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LUNDQVIST, Jan (född 1935): (4): Stockholmsmotiv, signerade Jan Lundqvist, färglitografier, varierande mått