Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, med stenskiva, gustaviansk stil, förgyllt, bordets höjd 76, 70x36 cm, spegelns mått 165x65 cm
Smärre färgbortfall, smärre nagg
193744
2013-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här