Konsolbord med spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, med stenskiva, gustaviansk stil, förgyllt, bordets höjd 76, 70x36 cm, spegelns mått 165x65 cm

Smärre färgbortfall, smärre nagg

193744

2013-07-03