Oidentifierad konstnär blandteknik
2013-07-02
193751
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Prinsessa", otydligt signerad och daterad Paris 1916, blandteknik på pannå, 41x33 cm