Tavlor bl a Tallberg

Tavlor bl a Tallberg
Tavlor bl a Tallberg
Tavlor bl a Tallberg
Tavlor bl a Tallberg
Tavlor bl a Tallberg
Tavlor bl a Tallberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAVLOR, mm, 18/1900-tal, bl a Tallberg, varierande mått, oramade

Skador

193759

2013-07-02