Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad Maina Lönn 1954, "Utsikt över sjön Arren, Dalsland, olja på pannå, 86x110 cm

193767

2013-07-02