Bord med stenskiva
2013-07-02
193770
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORD med stenskiva, barockstil, höjd 76, 112x88 cm
Proveniens: Ulvsunda slott
Stenskivan med nagg