Jim Dine färgserigrafi
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DINE, Jim (USA, född 1935): "Two red boots on a black ground", signerad och numrerad i trycket Jim Dine 1965, silkscreen, 15x15 cm
PROVENIENS: Den Schweiziska konsthistorikern Franz Meyer (1919-2007)
193806
2013-07-02