Helmut Mantel fiskebåtar

Helmut Mantel fiskebåtar
Helmut Mantel fiskebåtar
Helmut Mantel fiskebåtar
Helmut Mantel fiskebåtar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MANTEL, Helmut (1900-tal): Fiskebåtar, signerad E. H. Mantel, olja på duk, 130x97 cm

193816

2013-07-03