Siri Derkert litografier
Klubbat för:
4 400 SEK
2 000 SEK
DERKERT, Siri (1888-1973): (2 st) "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", osignerat, numrerat 16/70, färglitografi, 49x64 samt "Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, 26/60, litografi, bladstorlek 57x43 cm
Hanteringsveck
193817
2013-07-02