Siri Derkert litografier

Siri Derkert litografier
Siri Derkert litografier
Siri Derkert litografier
Siri Derkert litografier

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

DERKERT, Siri (1888-1973): (2 st) "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", osignerat, numrerat 16/70, färglitografi, 49x64 samt "Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, 26/60, litografi, bladstorlek 57x43 cm

Hanteringsveck

193817

2013-07-02