Pottskåp mahogny
2013-07-03
193842
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POTTSKÅP med stenskiva, 1900-tal, sengustaviansk stil, mahognyfanér med mässingsbeslag, höjd 76, 41x33 cm
Skåpet med lös knopp, fanérskador