Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RUDLING, Ewa (född 1936): "Diana, 1986" signerad och numrerad Ewa Rudling 1/6, pigementfotografi, 91x62 cm
193877
2013-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här