Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CLEVE, Agnes (1876-1951): "Träd och hus Palermo 1922", signerad och daterad 15 jan -22, pastell, 27x38 cm
Smärre fläckar och ett hörn med veck
193893
2013-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här