Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERRBYRÅ, 1800-talets slut, valnöt, draghandtag i mässing, höjd 150, 101x60 cm, nyckel finns
Sprickor, fanérskador
193895
2013-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här