Agnes Cleve pastell

Agnes Cleve pastell
Agnes Cleve pastell
Agnes Cleve pastell
Agnes Cleve pastell

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Solnedgång", Tunis, signerad och daterad A. Cleve Tunis 1922, pastell, 41x31 cm

Smärre hanteringsveck

193896

2013-07-16