Agnes Cleve akvarell

Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Sidi-Bon-Said", signerad och daterad Agnes Cleve Sidi-Bon-Said 23 jan -22, akvarell, 38x29 cm

Veck, signaturen något utfluten

193903

2013-07-16