Agnes Cleve pastell
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
CLEVE, Agnes (1876-1951): "Rom", signerad och daterad A. Cleve Roma 14 febr -22, pastell, 32x36 cm
Kuntoraportti
Två mindre revor och en smärre hanteringsskada
193904
Päivämäärä:
2013-07-16