Agnes Cleve pastell

Agnes Cleve pastell
Agnes Cleve pastell
Agnes Cleve pastell
Agnes Cleve pastell

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Rom", signerad och daterad A. Cleve Roma 14 febr -22, pastell, 32x36 cm

Kuntoraportti

Två mindre revor och en smärre hanteringsskada

193904

Päivämäärä:

2013-07-16