Agnes Cleve akvarell

Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

8 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Öppna landskap", signerad A. Cleve, akvarell19x31 cm

193908

2013-07-16