Klubbat för:
1 100 SEK
8 000 SEK
CLEVE, Agnes (1876-1951): "Utsikt mot sjön", Jormlien, Jämtland, signerad och daterad A. Cleve Jormlien 19/5 -45, akvarell på papper, uppfodrad, 27x37 cm
Smärre pappersskador, uppfodrad
193909
2013-07-16