Ulf Malmgren olja
2013-07-03
193917
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Läsa tidningar", signerad och daterad U Malmgren 1990-t, olja på duk, 60x50 cm