Sven X,et Erixson litografi

Sven X,et Erixson litografi
Sven X,et Erixson litografi
Sven X,et Erixson litografi
Sven X,et Erixson litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Komposition med träd, signerad Sven Erixson, litografi och krita, 33x41 cm

193919

2013-07-03