Peter Starck collage
2013-07-03
193945
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STARCK, Peter (1900-tal): "Mitt på vägen", signerad och daterad PSTARK 1967, collage, 39x65 cm