Piedestal Gustavsberg

Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg
Piedestal Gustavsberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTAL, 1800-talets slut, nyrenässans, Gustavsberg, majolika, höjd 93 cm

Lagningar och skador/bortfall, tidigare avbruten

193955

2013-07-03