Louis Douzette oljemålning

Louis Douzette oljemålning
Louis Douzette oljemålning
Louis Douzette oljemålning
Louis Douzette oljemålning
Louis Douzette oljemålning
Louis Douzette oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

DOUZETTE, Louis (1834-1924): Landskap, signerad L Douzette, olja på pannå, 34x45 cm

Ytskador samt smärre färgbortfall

193967

2013-07-03