Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
DOUZETTE, Louis (1834-1924): Landskap, signerad L Douzette, olja på pannå, 34x45 cm
Ytskador samt smärre färgbortfall
193967
2013-07-03
Gör en kostnadsfri värdering här