Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, tysk skola, landskapsvy, olja på pannå, 21x31,5 cm, a tergo etikett med påskrift Professor Zimmermann "Hügelige landschaft"

Mindre stötmärke, färgbortfall

193972

2013-07-03