Klockkedja 18 k guld
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
KLOCKKEDJA, 18 k guld, broschdel med 2 hängande tofsar och kedja med 2 löpare, dekor med rosenstenar och onyx, 1800-tal, otydliga stämplar, längd 36 cm, vikt ca 30,5 g
Skador, en sten saknas samt enstaka med skador
193976
2013-07-04