Albin Amelin litografi

Albin Amelin litografi
Albin Amelin litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AMELIN, Albin (1902-1975): "Vid verket", signerad Amelin, 182/310, färglitografi, 60x65 cm

193988

2013-07-04