Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AMELIN, Albin (1902-1975): "Vid verket", signerad Amelin, 182/310, färglitografi, 60x65 cm
193988
2013-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här