Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
WADELL, Carl Gabriel (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och daterad C G Wadell 1897, olja på duk, 92x68 cm
Zustandsbeschreibung
Dubblerad, renoverad
193990
2013-07-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner