Carl Gabriel Wadell oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

WADELL, Carl Gabriel (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och daterad C G Wadell 1897, olja på duk, 92x68 cm

Zustandsbeschreibung

Dubblerad, renoverad

193990

2013-07-04