Ordenssvärd
Vollendet
2013-07-04
193999
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SVÄRD, för ordenssällskap, 1800-tal, klinga med etsad dekor, korformat mässingsfäste, längd 84 cm
Slitage