Oljemålning stilleben

Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

D´ANTY, Henri (Frankrike 1910-1998): Stilleben signerad, olja på duk, 54x45 cm

194003

2013-07-04