Holger Almqvist oljemålning

Holger Almqvist oljemålning
Holger Almqvist oljemålning
Holger Almqvist oljemålning
Holger Almqvist oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALMQVIST, Holger (1907-1978): "Våreld", signerad och daterad Holger Almqvist 1968, olja på duk, 88x115 cm

194012

2013-07-04