Birger Mörk oljemålning

Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning
Birger Mörk oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÖRK, Birger (född 1919): "Vägen till havet", signerad Birger Mörk 69, olja på duk, 83x92 cm

194016

2013-07-04